Privacy Policy

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ SKLEPU MATERAC

Witamy na stronie naszego sklepu z materacami („Biote.uk”). Poniższe warunki regulują korzystanie z tej Witryny, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z nimi przed skorzystaniem z Witryny. Uzyskując dostęp do Witryny lub korzystając z niej, wyrażasz zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków.

Informacje o produkcie Wszystkie informacje zawarte w Witrynie dotyczące naszych produktów, w tym między innymi opisy produktów, specyfikacje i ceny, mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zamawianie i płatność Wszystkie zamówienia podlegają naszej akceptacji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy lub anulowania dowolnego zamówienia z dowolnego powodu, w tym między innymi błędów cenowych, dostępności produktów lub podejrzenia oszustwa. Akceptujemy płatności kartą kredytową, kartą debetową lub innymi metodami płatności wskazanymi na Stronie. Płatność jest należna w momencie zakupu.

Wysyłka i dostawa Dołożymy wszelkich starań, aby wysłać Twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Nie gwarantujemy jednak terminów dostaw i nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w wysyłce lub dostawie. Zastrzegamy sobie prawo do użycia dowolnej metody wysyłki, którą uznamy za odpowiednią. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Zwroty i refundacje Akceptujemy zwroty nieotwartych i nieużywanych produktów w ciągu 30 dni od zakupu. Zwroty zostaną dokonane w oryginalnej formie płatności, pomniejszone o wszelkie obowiązujące opłaty za uzupełnienie zapasów lub koszty wysyłki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce zwrotów.

Gwarancja Wszystkie produkty sprzedawane w Witrynie są objęte gwarancją producenta. Zapoznaj się z dokumentacją produktu lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Ograniczenie odpowiedzialności W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, karne, przypadkowe, specjalne lub wtórne szkody wynikające z lub w jakikolwiek sposób związane z korzystaniem z Witryny lub niemożnością korzystania z Witryny, nawet jeśli zostali poinformowani o możliwości wystąpienia takich szkód.

Zwolnienie z odpowiedzialności Zgadzasz się zabezpieczyć, bronić i chronić nasz sklep z materacami, jego przedstawicieli, dyrektorów, pracowników, agentów i dostawców przed wszelkimi stratami, wydatkami, szkodami i kosztami, w tym uzasadnionymi honorariami adwokackimi, wynikającymi z jakiegokolwiek naruszenia niniejszych Warunków lub jakichkolwiek działań związanych z Twoim kontem (w tym zaniedbania lub bezprawnego zachowania) przez Ciebie lub jakąkolwiek inną osobę uzyskującą dostęp do Witryny za pomocą Twojego konta.

Modyfikacje Warunków Zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do modyfikowania lub zastępowania niniejszych Warunków w dowolnym momencie. Jeśli zmiana jest istotna, poinformujemy o tym z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem przed wejściem w życie nowych warunków. Co stanowi istotną zmianę, zostanie określone według naszego wyłącznego uznania.

Obowiązujące prawo Niniejsze Warunki podlegają i będą interpretowane zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii/Londynu, bez względu na przepisy kolizyjne.

Jurysdykcja Wszelkie działania prawne lub postępowania wynikające z niniejszych Warunków lub Witryny lub z nimi związane będą wnoszone wyłącznie do sądów  Zjednoczonego Królestwa/Londynu.

Całość umowy Niniejsze Warunki stanowią całość umowy między Tobą a naszym sklepem z materacami w zakresie korzystania z Witryny i zastępują wszystkie wcześniejsze i równoczesne umowy i porozumienia, zarówno pisemne, jak i ustne.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących niniejszego Regulaminu prosimy o kontakt pod adresem info@biote.com.pl.